Produktový inžinier

APPLIED PRECISION s.r.o.

Applied Precision Ltd., Staviteľská, Rača, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat vo výške 100% aktuálnej hrubej mzdy / Uvedená suma je minimálna ... pri mzdovej ponuke individuálne zvážime profesionálne skúsenosti, zručnosti a kvalifikáciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zvládnutie funkcionality všetkých produktov firmy, inštalácie zariadení u zákazníka resp. na diaľku, školenia, vytváranie užívateľskej dokumentácie, návodov a videoinštalácií, hotline - priama zakáznícka podpora

pružná pracovná doba, zaujímavá práca, možnosť odborného rastu

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom zasielajte na uvedené kontakty. Vybraní uchádzči budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

produktovy manažér, elektroinžinier, obchodný referent / elektro

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, samostatnosť, kreatívnosť, flexibilita, záujem o stabilné pracovné miesto

Firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou presnej meracej techniky a automatizovaných meracích systémov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3995598  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac