Obchodný referent / asistent (Sales Support Executive) (Ref. č.: AP-JOB201710A)

APPLIED PRECISION s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 1, 83104 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora obchodného tímu
- príprava podkladov na obchodné rokovania
- riadenie objednávkového procesu zahraničných klientov: od prijatia objednávky po jej expedovanie
- zakladanie nových partnerov do informačného systému, nahrávanie cenníkov
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi týkajúca sa najmä obchodných záležitostí
- využívanie informácií o trhu a konkurencii na zhodnotenie konkurenčnej pozície a získavanie výhod na trhu
- vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich klientov v zverenom regióne
- samostatné vedenie obchodných prípadov
- zabezpečovanie realizácie zákaziek a ich evidencie
- evidencia a kategorizácia zákazníkov

zaujímavá práca v dynamickom a úspešnom kolektíve, možnosť odborného rastu, motivačné ohodnotenie

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom zasielajte na uvedené kontakty. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing (orientácia na techniku výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- systematický prístup k práci
- dôslednosť
- profesionálna úroveň komunikácie
- schopnosť vidieť veci v súvislostiach
- vysoké pracovné nasadenie a chuť učiť sa nové veci
- ochota pracovať v tíme

Firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou presnej meracej techniky a automatizovaných meracích systémov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Staviteľská 1
831 04 Bratislava
ID: 3212210   Dátum zverejnenia: 11.10.2017