Obchodno - Technický Zástupca divízie Packaging

APPEL s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa skúseností a praxe, rozdelené na základ + prémie podľa plnenia plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj predaja u zvereného portfólia zákazníkov s dôrazom na ziskovosť vo zverenom regióne a plnenie stanoveného plánu.
• Získavanie nových zákazníkov a samostatné vyhľadávanie nových príležitostí na trhu v danej oblasti.
• Starostlivosť, budovanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi a osobami s rozhodovacími právomocami.
• Monitorovanie konkurencie, zisťovanie konkurenčných aktivít a cien u zákazníkov.
• Spoluvytváranie vlastného plánu predaja jednotlivým zákazníkom na základe ich potrieb, trhového podielu, profitability (v spolupráci s nadriadeným)
• Detailná príprava a vedenie predajného jednania (stanovenie cien, dodacích podmienok, apod.…)
• Poskytovanie odborných obalových konzultácií zákazníkom.
• Tímová spolupráca so Sales Advisors (interná podpora OZ), ostatnými OZ, nákupom, výrobou a ostatnými oddeleniami firmy.
• Plnenie termínov pravidelných reportingov – zápisy z rokovaní, plány návštev, cenové ponuky a pod.
• Optimalizácia trás za účelom možnosti strávenia viac času u zákazníka.
• Aktívna účasť a pomoc pri organizovaných výstavách, obalových veľtrhoch a firemných akciách.
• Aktívna účasť na interných a externých školeniach, svedomité samo vzdelávanie
• Dodržiavanie interných procesných smerníc, ISO a nariadení v súlade s etickým kódexom spoločnosti
• Starostlivosť o poriadok a údržbu zvereného firemného majetku.
• Všetky ostatné práce súvisiace s vykonávanou pozíciou alebo nariadené nadriadeným.

Služobné auto aj na súkromné ​​účely
Pracovisko v domácej kancelárii
Mobil+notebook+domácu tlačiareň
Stravenky
4 týždne dovolenky + 1 týždeň po odpracovanom roku
Príspevok na jazykové vzdelávanie

Náš klient je popredným distribútorom papiera, obalových materiálov a riešení pre vizuálnu komunikáciu v Európe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Dynamická, samostatná a spoľahlivá osoba s perfektnými komunikačnými schopnosťami, profesionálnym vystupovaním so schopnosťou správne argumentovať a zvládať námietky
• Silná osobnosť s prirodzenými predajnými schopnosťami, rýchlym rozhodovaním a schopnosťou prevziať zodpovednosť za úlohy
• Osoba schopná starať sa o kľúčových zákazníkov, starať sa o kľúčových zákazníkov zákazníkov a získavať nové.
• Tímový hráč s pozitívnym proaktívnym prístupom a schopnosťou uvažovať logicky a analyticky
• Osoba so schopnosťou pripravovať predajný plán, predajné jednanie.
• Osoba prinášajúca návrhy na zlepšovanie obchodných aktivít a znižovanie nákladov

Personálna agentúra
ID: 4398198  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac