Electrical Engineer

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pripravuje potrebné dokumenty pre plánovanie, koordináciu a realizáciu daného projektu, kontroluje výkresy spojené s daným projektom

* tlačí, kopíruje a zapisuje výkresy a dokumentáciu

* kontroluje projektovú dokumentáciu

* zodpovedá za kontrolu časových plánov

* zodpovedá za kontrolu kvality a množstva dodaného materiálu

* kontroluje dodávateľov a ich prácu v súlade s platnými zákonmi, právnymi a technickými normami a predpismi

* pripravuje potrebné náčrty a výkresy pre výstavbu

* zúčastňuje sa koordinačných porád

* koordinuje a riadi jednotlivých dodávateľov

* kontroluje a riadi kvalitu a bezpečnosť práce jednotlivých dodávateľov

* vykonáva každodennú inšpekciu staveniska a vedie potrebné záznamy

*Práca v nadnárodnej stavebnej spoločnosti
*práca v multikulturálnom prostredí
*odborný a profesionálny rast

Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je nadnárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

*elektrotechnické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*zodpovednosť
*flexibilita
*ochota pracovať v Maďarsku

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3861803  Dátum zverejnenia: 3.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac