Pracovník obsluhy a údržby textilných strojov

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Rajec
Termín nástupu
ihneď
700 - 850 EUR/mesiacUvedená mzda je so všetkými príplatkami / rizikový, nočný, nadčas /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Údržba a obsluha textilných strojov - mykacích, dopriadacích, presúkavacích, združovacích, snoviacích, tkacích.

*prácu v stabilnej firme
*práca v trojzmennej alebo v dvojzmennej prevádzke
*stravné lístky
*zaučenie, školenia
*príspevok zamestnávateľa do 3 piliera

*Záujemci o uvedenú pracovnú pozíciu posielajte prosím svoj životopis na emailovú adresu: [email protected] alebo volajte na tel. číslo +421 905 973 151.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

*Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa tkaním textílií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*manuálna zručnosť
*dobrý zrak
*technické zručnosti
*zodpovednosť
*chuť pracovať
*samostatnosť
*spoľahlivosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3692583  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 850 EUR/mesiacUvedená mzda je so všetkými príplatkami / rizikový, nočný, nadčas /