Člen skupiny   APPEL GROUP

Asistent/-ka predaja v klenotníctve

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 € fix +osobné ohodnotenie až do výšky 250 €,odmena z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obchodná činnosť na predajni v Bratislave
-odborné poradenstvo pri predaji ,pomoc pri výbere produktov/služieb a asistencia
-zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
-komunikácia so zákazníkmi
-udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými klientmi
-práca s pokladňou

-stravné lístky
-práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
-ročný príspevok na ošatné 165 €
-zamestnanecká zľava na výrobok
-neustále predajné vzdelanie
-motivačné platobné ohodnotenie
-telefón po skúšobnej dobe
-teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Nástup ASAP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom klenotov,šperkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Príjemné vystupovanie,skúsenosť na danej pozícii veľkou výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APPEL COUNSELLING, s.r.o. a IW.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk
ID: 3549702   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 € fix +osobné ohodnotenie až do výšky 250 €,odmena z predaja