.NET Developer

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1125 + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľal by si sa na vývoji a architektúre internej finančnej platformy
- Mal by si pod palcom prácu od vývoja koncepcie až po úspešné zavedenie systému do používania
- Podieľal by si sa na DevOps filozofii prostredníctvom využívania najnovších technológií

- 25 dní dovolenky
- 100% hradená PN
- Sick Days
- Možnosť kariérneho postupu bez akýchkoľvek politických bojov
- Pragmatické a príjemné pracovné prostredie
- Teabuildingové aktivity v Nemecku (naposledy Summer Party v Hamburgu) aj na Slovensku
- Samozrejmosťou sú pravidelné piatkové firemné raňajky
- Kurzy nemčiny priamo v sídle pobočky
- Školenia a workshopy v Košiciach a v Nemecku
- Technická prezentácia najnovších trendov v IT spojená so spoločným obedom a následnou diskusiou
- Innovation Lab, Code Camp

Informácie o výberovom konaní

Technické vybavenie aj na súkromé účely:
- notebook (Lenovo ThinkPad / MacBook Pro)
- iPhone

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja.
Kvalitný softvér spoločnosť buduje prostredníctvom moderných metód a technológií. Medzi nimi nesmie chýbať agilný vývoj, interdisciplinárne tímy či modulárne architektúry. Tiež sa spoločnosť venuje vývoju natívnych mobilných aplikácií v programovacích jazykoch Swift a Java.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

- Ak máš predošlé pracovné skúsenosti s vývojom v .NET, znalosti backendu (C#, .NET Framework, ideálne .NET Core) ako aj frontendu (JavaScript, ideálne Vue.JS) si človek, ktorého hľadáme!!!

- Výhodou pre Teba je skúsenosť s Azure, Docker a Kubernetes

- Ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni je podmienkou, znalosť nemeckého jazyka je výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3549471  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1125 + kvartálne odmeny