Obchodný zástupca/ Obchodná zástupkyňa

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 € + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka, ktorého náplň práce pozostáva zo:
- starostlivosti o pridelených zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových
- informovanie o sortimente a novinkách
- spracovanie objednávok

Ponúkame:
- fixný plat + odmeny z predaja
- telefón, notebook, automobil aj na súkromné účely

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť so sídlom v Bratislave sa venuje dovozu kvalitných značiek kancelárskych potrieb a najrôznejších produktov pre domácnosť a kanceláriu, ako aj predaj luxusných písacích potrieb, kožených doplnkov, kvalitných cestovných tašiek a iných darčekových predmetov renomovaných svetových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Je potrebná predchádzajúca prax v oblasti obchodu na pozícií obchodný zástupca.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3514587  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € + odmeny z predaja