PHP / Front End Developer

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
24.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 000€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na rôznorodých zaujímavých projektoch v oblasti digital marketingu
- príprava šablón na web stránok z doddanej grafiky - frontend
- znalosť HTML, CSS3, SASS, Bootstrap, jquery/javascript podmienkou
- nutná znalosť Photoshopu a PHP/SQL do takej miery, aká je potrebná pre prípravu frontendov
- potrebné sledovať nové trendy
- GIT základy, vítaná znalosť (Vue alebo React, gulp)

- možnosť posúvať sa kariérne ďalej
- priestor na sebarealizáciu
- rôznorodú prácu pre super klientov
- prácu v tíme v agentúre patriacej do TOP 10 slovenských reklamných agentúr
- trinásty plat, sociálny fond, bazén, chaty, teambuildingy a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosťou je fullservisová reklamná agentúra s integrovaným digitálnym oddelením (TV, video, rozhlas+stratégia a kreativita, print, corporate identity, eventy, web, sociálne siete, aplikácie, bannery, ppc, direct marketing)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - Pokročilý
HTML - Expert
PHP - Pokročilý
XHTML - Expert
AJAX - Základy

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3421396  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 000€ + bonusy