Stavbyvedúci - pozemné stavby

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie a uplatňovanie interných smerníc, kontrolných zoznamov a formulárov v súlade so systémom manažérstva kvality v príslušnom rozsahu úloh
- Súčinnosť pri príprave stavebných prác
- Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov, dohodnutých termínov, použitím materiálu a nasadením subdodávateľov
- Dohľad nad dodržiavaním právnych ustanovení
- Dohľad nad vedením stavebného denníka, režijného denníka, záznamu hodín, zoznamov zariadení atď.
- Súčinnosť pri preberaní dodávok subdodávateľov, kontrola kvality a rozsahu výkonov v súlade so zmluvou, BOZP
- Technická kontrola faktúr dodávateľov a subdodávateľov
- Príprava kalkulácie výmer
- Kontrola realizačnej a detailnej výkresovej dokumentácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť je súčasťou jedného z najväčších rakúskych stavebných koncernov, ktorý je budovaný na tradícii, skúsenostiach a finančnej stabilite. To všetko je zárukou kompetentnej a kvalitnej práce. Spoločnosť, ktorá na slovenskom stavebnom trhu pôsobí od roku 1990 má sídlo v Bratislave a jej činnosť je zameraná na poskytovanie komplexných stavebných služieb, hlavne v odbore dopravných a inžinierskych stavieb a všetkých odvetviach pozemného staviteľstva. Spoločnosť vyrába asfaltové zmesi v moderných plne automatizovaných výrobniach, ktoré spĺňajú vysoké nároky na kvalitu produktov a ochranu životného prostredia. Kľúčom úspechu spoločnosti je pestrá ponuka a špičková úroveň poskytovaných služieb, ktoré oceňujú aj najnáročnejší zákazníci.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Technické vzdelanie a skúsenosti
- Vedomosti o stavebných materiáloch, stavebných postupoch, podnikovom hospodárstve v oblasti stavebníctva, výpočtovej technike, stavebnom a zmluvnom práve
- Ekonomické a predvídavé myslenie
- Flexibilita a schopnosť odolávať tlaku
- Rokovacie schopnosti a asertivita
- Seriózne vystupovanie a lojálnosť k spoločnosti
- Nemecký jazyk výhodou
- Osvedčenie stavbyvedúceho výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3392745  Dátum zverejnenia: 26.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 €