Člen skupiny   APPEL GROUP

Skladník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800€ + do 15% osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s tovarom
- Zabezpečovanie jeho správneho skladovania
- Správny príjem a výdaj tovaru
- Udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru
- Práca so skenerom

Pracovná doba:
* 1 týždeň: 7:00 -15:30
* 2 týždeň: 9:30 - 18:00

- Práca v dynamickom kolektíve
- Príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Usilujeme sa byť jednotkou medzi veľkoobchodmi s papierom, poskytovať riešenia šité na mieru pre našich zákazníkov v oblasti papiera a obalových materiálov. Náš tím je zameraný na predaj a poskytovanie tých najlepších služieb pri dodržiavaní konkurenčných podmienok. Spoločnosť má dlhotrvajúce záväzky v oblasti inovácie a neustále sa snažíme nájsť nové cesty na zdokonalenie nášho obchodného modelu a zvýšenie spokojnosti zákazníka. Ako líder na trhu, vieme poskytnúť pridanú hodnotu pre našich zákazníkov a sme finančne silným a spoľahlivým partnerom pre všetky zúčastnené strany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- oprávnenie na VZV(nemusí byť platné)
- odolnosť voči stresu
- precíznosť
- vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami
- tímový hráč
- prax so skenerom je výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APPEL COUNSELLING, s.r.o. a IW.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Šulajová
Tel.: +421911717817
E-mail: poslať životopis
ID: 3392546   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ + do 15% osobné ohodnotenie