Pracovník zlievarne

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
900 € - 1 000 € v čistom, v závislosti od nastavených parametrov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluhovať stroje, prístroje a zariadenia v zlievarni,
*zabezpečovať činnosti potrebné k správnemu chodu zlievarne,
*vykonávať pomocné obslužné činnosti zlievarne,
*pracovať efektívne a svedomito podľa predpísaných postupov,
*dôkladne overovať kvalitu vstupných materiálov a polotovarov,
*precízne vyplňovať sprievodnú dokumentáciu výrobného materiálu,
*zabezpečovať prísun a odsun dielov a materiálov na pracovisku,
*vykonávať stanovený rozsah prevádzkovej údržby strojného zariadenia,
*plniť pokyny nadriadených, dodržiavať zásady spolupráce s ostatnými spolupracovníkmi,
*zaškoľovať novoprijatých pracovníkov.

Práca na 3 zmeny

*zaujímavé finančné ohodnotenie,
*doprava zabezpečená zo železničnej a autobusovej stanice ZDARMA,
*dochádzkový bonus - 55€ za kvartál,
*príplatky za prácu nadčas,
*príplatky za soboty a nedele,
*príplatky za sťaženú prácu

*Záujemci o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zasielajte svoj životopis na emailovú adresu: [email protected], alebo volajte na tel.č. 0905 973 151

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

*Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou oceľových odliatkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*prax je výhodou,
*technická a manuálna zručnosť,
*pracovitosť,
*spoľahlivosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3375102  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € - 1 000 € v čistom, v závislosti od nastavených parametrov