Člen skupiny   APPEL GROUP
KEY Account Manager

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- akvizícia a následná starostlivosť o firemných zákazníkov v oblasti energetiky,
- poskytovanie servisu a odbornej starostlivosti o odberateľov segmentu B2B,
- naceňovanie a spracovávanie cenových ponúk a zmluvnej dokumentácie,
- energetické poradenstvo, budovanie vzťahov so zákazníkmi,
- spracovávanie zmlúv o dodávke elektriny a plynu pre svojich odberateľov,
- budovanie obchodných vzťahov,
- reporting nadriadenému, účasť na poradách.
Ponúkaný plat (brutto)
1400€- 1500€ + bonusy
Termín nástupu
ASAP
Iné výhody
- auto (na súkromné účely), notebook, mobil,
- možnosť home officu,
- flexibilný pracovný čas,
- variabilná zložka v závislosti od výkonu práce.
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Spoločnosť má tím ľudí s mnohoročnými skúsenosťami v energetike, ktorá má jasnú predstavu o tom, ako poskytovať zákazníkom ALL INCLUSIVE služby na vysoko konkurenčnom energetickom trhu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Energetika
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Vodičský preukaz
B
- min. 3 ročná obchodná prax v energetike,
- preukázateľné výsledky,
- pozitívne myslenie,
- lojálnosť,

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Roháčová
Tel.: 0902773377
E-mail: poslať životopis
ID: 3262064   Dátum zverejnenia: 6.12.2017