Člen skupiny   APPEL GROUP
Skladník - Picker v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Manipulácia s ručným skenerom a tovarom
- Jednoduché manipulačné práce
- Práca na 2-zmennej prevádzke - ranná/nočná
- Práca sa vykonáva v chladenom sklade - zabezpečené oblečenie
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1100€/ Brutto
Termín nástupu
Ihneď
Iné výhody
- 13. a 14. plat ako bonus
- Stravné lístky
- Príspevok na DDS
- Mesačné príspevky na nákup v podnikovej predajni
- Stabilná práca na pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer - od začiatku pracujete u klienta
- Bohatý sociálny program
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Nadnárodná medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
- ochota pracovať a učiť sa nové veci
- pracovať na zmeny
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o. a IW.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
Tel.: +421 903 766 033
E-mail: poslať životopis
ID: 3256468   Dátum zverejnenia: 29.11.2017