Člen skupiny   APPEL GROUP
Čašník v historickej kaviarni v centre Starého mesta

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Obsluhova zákazníkov,
- Komplexná starostlivosť o zákazníka,
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
- Práca s registračnou pokladňou
- Práca od 10:00 - 21:00
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Termín nástupu
ASAP
Iné výhody
- krásne historické a stabilné pracovné prostredie v 5-hviezdičkovej kaviarni
- prevažne zahraničná klientela
- riadna pracovná zmluva
- zákonné vyplácanie mzdy
- práca v centre Bratislavy (Staré mesto)
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Jedná sa o historickú kaviareň v centre starého mesta s jedinečnou renesančnou atmosférou s vlastnou výrobňou zákuskov a zmrzliny, jedinečnou kávou servírovanou v historickom porceláne.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- počet rokov praxe 10 rokov a viac
- zrelý vek nie je prekážkou, skôr výhodou
- milý, sofistikovaný, distingvovaný, úslužný, príjemný, usmievavý

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o. a IW.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
Tel.: +421 903 766 033
E-mail: poslať životopis
ID: 3216651   Dátum zverejnenia: 10.11.2017