Člen skupiny   APPEL GROUP
CAD Designer

Miesto práce
Trenčín
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
*Pracovnou náplňou je vytváranie 3D modelov, kreslenie 2D výkresov, vytváranie kusovníkov, práca s databázou spoločnosti.
*V rámci projektov sú to takisto konštrukčné návrhy a štúdie, mechanické a pevnostné (FEA) výpočty, tolerančné analýzy a iné konštrukčné práce.
*Prax v oblasti konštruovania mechanických a hydraulických komponentov je výhodou.
*Pracovné uplatnenie v spoločnosti nájdu ľudia z daných odborov, všeobecného strojárstva, ale i absolventi technických škôl.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
ASAP
Iné výhody
*práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
*možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
*príjemné a profesionálne prostredie
*sociálny program
*Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu mazakova@appel.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.1.2018 (ostáva ešte 29 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je stabilná a neustále sa rozvíjajúca spoločnosť. Je popredným výrobcom hydraulických systémov pre mobilnú techniku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Výskum a vývoj

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

*strojárstvo, grafické systémy
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Pro/ENGINEER - základy
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING , s.r.o.
Pobočka Žilina: Kálov 3
01001 Žilina
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Ing. Alena Mazáková
Tel.: 0905 973151
E-mail: poslať životopis
ID: 3207011   Dátum zverejnenia: 12.12.2017