Člen skupiny   APPEL GROUP
Produktový špecialista

Miesto práce
Trenčín
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
*príprava technických podkladov,
*návrh riešení produktu
*práca s CRM a aktualizácia jej informácií,
*návrh techniky, príslušenstva a cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka,
*odovzdávanie novej techniky zákazníkom a zaškolenie obsluhy,
*spolupráca s dodávateľmi a realizátormi,
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
*prácu v renomovanej zahraničnej spoločnosti,
*možnosť kariérneho rastu,
*zaujímavé finančné ohodnotenie,
*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: mazakova@appel.sk alebo volajte na +421 905 973 151

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2017 (ostáva ešte 21 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
*popredný dodávateľ technických produktov

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

*vzdelanie strojárskeho alebo stavbárskeho smeru,
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz
B
*prax s technickým produktom,
*prax v oblasti projektovania stavieb výhodou,
*samostatnosť,
*dobré organizačné, technické, komunikačné, predajné a prezentačné schopnosti a zručnosti,
*cieľavedomosť,
*vytrvalosť,
*zameranie sa na úspechy,
*schopnosť presadiť sa,
*tímový hráč,
*ochota cestovať,
*znalosť v oblasti skladového riešenia a automatizácie výhodou,

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING , s.r.o.
Pobočka Žilina: Kálov 3
01001 Žilina
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Ing. Alena Mazáková
Tel.: 0905 973151
E-mail: poslať životopis
ID: 3070056   Dátum zverejnenia: 21.9.2017