Člen skupiny   APPEL GROUP
Robotník v sklade

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Nitra, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
* príjem/výdaj obchodného tovaru a služieb a s tým súvisiaca evidencia
* komunikácia so zákazníkmi
* vychystávanie a vykonávanie delenia obchodného tovaru strihaním, rezaním, pálením
* vykonávanie inventúr obchodného tovaru
* hospodárne využívanie zverenej techniky
* miesto výkonu práce: Nitra
Ponúkaný plat (brutto)
700
Termín nástupu
* ihneď alebo dohodou
Iné výhody
* zabezpečené ubytovanie hradené zamestnávateľom
* preplatenie cestovných nákladov
* príspevok na dopravu a stravovanie
*možnosť pracovať nadčas
* práca na dve zmeny (od 6:00 do 14:00 a od 12:00 do 20:00)
* víkendy voľné
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* práca v stabilnej spoločnosti
* dodržiavanie výplatného termínu
* možnosť rekreácie v podnikovom zariadení
* primerané mzdové ohodnotenie + mesačné odmeny
* ročný dochádzkový bonus
* ročný príspevok na rekreačnú, rehabilitačnú a zdravotnú starostlivosť
* ďalšie benefity z kolektívnej zmluvy
*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: mazakova@appel.sk
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
* Našim klientom je významná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom s hutníckym materiálom.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

* technické, strojárske, stavebné, ...
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
* prax v oblasti hutníckeho materiálu vítaná
* pozornosť a technické zručnosti
* praktické myslenie
* žeriavnické a viazačské oprávnenie vítané
* zodpovednosť, samostatnosť, lojalita
* jednanie so zákazníkom
* keďže sa jedná o prácu s hutníckym materiálom práca je vhodnejšia pre mužov

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
ID: 2968695   Dátum zverejnenia: 11.10.2017