Reagujte bez životopisu

Farmaceut lekáreň Bellis

ApoTK s.r.o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 800 EUR/mesiack základnej mzde dávame motivačné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rozvíjajúca sa súkromné sieť lekárni a do nášho tímu lekárne Bellis hľadáme kolegu farmaceuta, ktorí pristupujú k pacientom s úprimným záujmom a k práci s nadšením. Pracovná pozícia farmaceuta je ponúkaná na dlhodobú spoluprácu s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú. Pracovný čas je 8,5 hod. pondelok až piatok.

Čo očakávame od farmaceuta?

- Expedovanie liekov na lekársky predpis, expedovanie voľno- predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- Ľudský prístup k pacientom
- Poskytovanie odborného poradenstva klientom lekárne o správnom užívaní liekov
- Spracovávanie lekárskych predpisov
- Riadenie skladových zásob lekárne
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami

Čo ponúkame navyše

- Podporujeme vo vzdelávaní našich zamestnancov, tak aby mali vždy prehlaď o najnovších produktoch dostupných na trhu
- Úhrada 100% členského poplatku do Farmaceutickej komory
- Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou a priateľské kolektívy v lekárňach
- Stabilná práca s finančnou istotou
- Zaujímavé finančné bonusy, vianočné prémie
- Príspevok na pohonné hmoty

Budeme radi ak Vás naša ponuka práce oslovila a kontaktujete nás. Tešíme sa na každú jednu žiadosť o zamastenie, ktorú poctivo vyhodnotíme a všetky osobné stretnutia. Veríme že spolu budeme mať veľký prínos pre každého pacienta a jeho zdravie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

- Záujem o odborné vzdelávanie
- Dobré komunikačné schopnosti a proaktívny prístup k pacientovi
- Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
- Flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny a nové výzvy
- Ľudskosť a empatia
- Dosahovanie spoločných cieľov

Lekáreň Bellis je súkromná lekáreň s dlhoročnou tradíciou. Je situovaná v zdravotnom stredisku. Zameriava sa na poskytovanie lekárenskej starostlivosti na odbornej úrovni a s ľudským prístupom. Odborné poradenstvo a pomoc pacientom sú na prvom mieste. V naších lekárňach zdieľame spoločné hodnoty, vzájomne sa podporujme, dosahujme spoločné úspechy. Naši zamestnanci majú plnú dôveru a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok. Dosahovanie spoločných cieľov je založené na tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme. U nás sa môže každý zamestnanec realizovať a rozvíjať bez obmedzení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4494509  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac