Všeobecný Účtovník pre sieť lekární

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda obsahuje variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie účtovníctva pridelených spoločností:
- kontrola a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie pokladne, bankových výpisov
- účtovanie interných dokladov
- účtovanie ostatných pohľadávok a záväzkov
- príprava podkladov a spracovanie daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty
- príprava podkladov a zostavenie účtovných závierok a daňových priznaní k dani z príjmov právnických osôb
- príprava prevodných príkazov na úhradu faktúr
- elektronická komunikácia so správcom dane
- spracovanie cestovných príkazov (vrátane kontroly a účtovania samotného vyúčtovania pracovných ciest a s tým súvisiacej agendy) zamestnancov na prevádzkach
- aktívna komunikácia medzi účtovníkom a zamestnancami na pridelených prevádzkach

etablovaná renomovaná sieť lekární
motivujúca mesačná variabilná zložka mzdy
pravidelné odborné vzdelávanie
firemné produkty s výraznou zľavou
flexibilný pracovný čas
rekreačné zariadenie Donovaly s výraznou zľavou
centrála - malý kolektív s rodinnou atmosférou, príjemné pracovné prostredie

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2020 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ Ekonomické a iné Finančné vzdelanie, Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
POHODA (účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

3

minimálne 3 roky praxe (na pozícií všeobecného účtovníka)
samostatnosť, lojálnosť, flexibilita a dôslednosť

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 10 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. od roku 2013. Manažujeme vyše 60 aktívnych lekární.
Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Apotheke Slovakia, a.s.
Račianska 153
831 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 3867134  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac