Senior Finančný Kontrolór pre sieť lekární

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min 2000,- EUR brutto základná mesačná mzda (môže byť i vyššia v závislosti od seniority kandidáta) + mesačná motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za firemný controlling, budgeting, reporting a forecasting;
• finančné plánovanie a analýzy za materskú spoločnosť a dcérske spoločnosti
• pravidelné hodnotenie a analýza výsledkov pre vedenie spoločnosti
(mesačné, kvartálne a ročné)
• príprava a tvorba reportov a analýz;
• administrácia controllingových systémov a nástrojov v rámci skupiny;
• sledovanie interných procesov a poskytovanie návrhov na zlepšenie a zefektívnenie procesov spoločnosti;
• pravidelné monitorovanie a kontrola finančných a obchodných výsledkov a ich vývoja;
• pravidelné mesačné a ročné plánovanie výnosov, nákladov a súvahových položiek a toku peňažných prostriedkov;
• analýza odchýliek a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí;
• spolupráca na business development projektoch;
• ohodnocovanie, oceňovanie, hodnotenie a analýza investičných možností a projektov, sledovanie trhových príležitostí na investovanie a predkladanie návrhov.

etablovaná renomovaná sieť lekární
motivujúca mesačná variabilná zložka mzdy
manažérske vzdelávanie
firemné produkty s výraznou zľavou
centrála - malý kolektív s rodinnou atmosférou, príjemné pracovné prostredie

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ Ekonomické a iné Finančné vzdelanie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

strategické finančné myslenie
vynikajúce analytické schopnosti
rýchle a korektné matematické uvažovanie a práca
kontroling / audit zručnosti
všeobecný ekonomický prehľad, finančné povedomie
skúsenosť s akvizíciami a due diligence - ekonomická stránka
schopnosť samostatne poskytovať rýchle riešenia

Prosperujúca, etablovaná slovenská spoločnosť prevádzkujúca sieť cca 63 lekární v rámci Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Apotheke Slovakia, a.s.
Račianska 153
831 54 Bratislava
ID: 3448193   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min 2000,- EUR brutto základná mesačná mzda (môže byť i vyššia v závislosti od seniority kandidáta) + mesačná motivujúca variabilná zložka