Výkonný Riaditeľ pre sieť lekární

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min 3500,- EUR brutto základná mesačná mzda + mesačná motivujúca variabilná zložka + ročný bonus v závislosti od finančných výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytvára a riadi koncepciu rozvoja spoločnosti schválenú predstavenstvom spoločnosti,
navrhuje zásadné prvky firemnej rozvojovej stratégie,
je zodpovedný za plnenie obchodného a finančného plánu spoločnosti,
vytyčuje strategický plán akvizičných činností spoločnosti,
riadi súbor zamestnancov spoločnosti s cieľom optimalizácie KPIs,
udržuje finančnú stabilitu spoločnosti a jej dcérskych spoločností,
definuje a kontroluje metódy a štýl riadiacej práce priamych podriadených,

etablovaná renomovaná sieť lekární
manažérska ročná odmena na základe plnenia zisku spoločnosti
firemný automobil aj na súkromné účely + IT zariadenia
manažérske vzdelávanie
firemné produkty s výraznou zľavou
centrála - malý kolektív s rodinnou atmosférou, príjemné pracovné prostredie

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne Ekonomické vzdelanie, Manažment, Obchod, Farmácia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

predovšetkým obchodník s kvalitnými riadiacimi skúsenosťami
leader - prirodzená autorita, schopnosť motivácie podriadených tímov, strategické myslenie
všeobecný ekonomický prehľad, finančné povedomie
skúsenosť s akvizíciami a due diligence
základné právne povedomie v oblasti obchodného práva
vítaná skúsenosť so zakladaním a zatváraním spoločností
schopnosť poskytovať rýchle riešenia a ochota prevziať zodpovednosť za rozhodnutia
profesionálne komunikačné a prezentačné zručnosti
samostatná, proaktívna a flexibilná osobnosť
prax na riadiacej pozícii aspoň 3 r.

Prosperujúca, etablovaná slovenská spoločnosť prevádzkujúca sieť cca 65 lekární v rámci Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Apotheke Slovakia, a.s.
Račianska 153
831 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 3441858   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min 3500,- EUR brutto základná mesačná mzda + mesačná motivujúca variabilná zložka + ročný bonus v závislosti od finančných výsledkov spoločnosti