Marketing Manažér pre sieť lekární

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci fix plus mesačný variabil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem všeobecných práv a povinností zamestnanca má nižšie uvedené povinnosti a s nimi spojenú zodpovednosť:

- vytvára marketingovú stratégiu v nadväznosti na stratégiu spoločnosti
- podieľa sa na zavádzaní, budovaní a propagácii značky spoločnosti voči externému a
internému klientovi
- komunikácia s reklamnými agentúrami, tlačiarňami a grafikmi
- príprava promo akcií pre lekárne
- spolupodieľa sa na prerábke a otváraní lekární
- tvorba, údržba a implementácia dizajnového manuálu v lekárňach
- vývoj grafických návrhov, letákov, plagátov pre existujúce a novovznikajúce prevádzky
- tvorí na pravidelnej báze analýzy/reporty predaja privátnej značky a akciových
produktov a navrhuje návrhy na zvýšenie predaja
- navrhuje optimálne vystavenie tovaru v lekárni ( v spolupráci s Obchodným
Manažérom)
- vyvíja, monitoruje a kontroluje web stránku spoločnosti a spravuje stránky spoločnosti
na sociálnych sieťach
- vytvára a udržiava jednotný číselník a centrálnu databázu výrobcov a
dodávateľov liekov, zdravotníckych pomôcok a voľnopredajného tovaru lekární
- zavádza nové výrobky a dodávateľov tovarov do jednotného číselníka a
centrálnej databázy
- určuje prirážky na voľnopredajný sortiment a OTC tovar v lekárňach
- pripravuje obchodné analýzy pre lekárne prevádzkované dcérskymi spoločnosťami

- motivujúce platové podmienky
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti (viac než 70 lekární)
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť podieľať sa na výbere svojho pracovného tímu - odmena 300,- eur
- zľava na naše produkty
- firemný automobil aj na súkromné účely

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme. Vase cv poslite v kopii na adresu : kontakt@apothekeslovakia.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Medicína, Ekonómia, Obchod

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dynamická, kreatívna a flexibilná osobnosť
- prax vo farmaceutickom sektore je výhodou
- kandidát, ktorý rád cestuje a manažuje marketingové aktivity zverených prevádzok po celom Slovensku

Prosperujúca, etablovaná slovenská spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Apotheke Slovakia, a.s.
Račianska 153
831 54 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Machatová
E-mail: poslať životopis
ID: 3235666   Dátum zverejnenia: 7.11.2017