Sanitár Bratislava - Turčianske Teplice

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
ul. SNP, Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 2-3 hod denne
- Vykonáva prípravné práce zdravotníckeho charakteru.
- Vykonáva hygienické upratovanie podľa vypracovaného sanitačného programu
lekárne a vedie denné záznamy o sanitácii.
- Vykonáva pomocné práce pri preberaní zásielok.
- Podľa pokynov vedúceho farmaceutického laboranta ukladá a dopĺňa pomocný a
obalový materiál.

Výhody a benefity:
- motivujúce finančné ohodnotenie a dobrá pracovná doba
- príspevok na ošatenie
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti a v príjemnej a priateľskej atmosfére
-ponúkame zľavy na naše produkty

K vášmu cv napíšte prosím informáciu, na aký inzerát reagujete - pozícia a mesto.
Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 15 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. Manažujeme 47 aktívnych lekární.

Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Lekárne patriace do našej siete sú súčasťou projektu PLUS LEKÁREŇ a eTabletka.
Materskou spoločnosťou Apotheke Slovakia, a.s. je UNIPHARMA - 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá je už takmer 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3199468  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa odpracovaných hodín