Realitný maklér, asistent, výpomoc

Apollo - Realitná kancelária Prešov - Peter Baluch

Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Gelnica, Košice, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
dohodou, provízna odmena (až 400 EUR len za samotné vyhľadanie nehnuteľnosti vyplatené po uskutočnení predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi.
Monitorovanie a vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek zákazníka.
Zadávanie ponúk predaja, kúpy a prenájmu realít v masmediálnom prostredí.
Kompletná administratívna agenda spojená s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností.

Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a sú aktívni. Práca je vhodná aj na privyrobenie si, keďže provízia až 400 euro (vyplatená po uskutočnení predaja cez našu realitku) je už za samotné vyhľadanie nehnuteľnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, snaživosť, trpezlivosť
Preferovaný sú záujemcovia so skúsenosťami s predajom, kúpou a prepisom nehnuteľností.

Predmetom činnosti spoločnosti Apollo Reality Prešov, sú služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja a kúpy všetkých typov nehnuteľností.
Ťažiskom spoločnosti je predaj bytov, rodinných domov a pozemkov pre individuálnu bytovú výstavbu v Prešove a širšom okolí. Naša práca sa začína obhliadkou nehnuteľnosti, overením vlastníckych vzťahov na katastri, zabezpečením LV a snímky z mapy, vypracovaním kúpnopredajnej zmluvy, návrhu na vklad. Samozrejmosťou je zastúpenie klienta vo všetkých otázkach spojených s predajom a kúpou nehnuteľnosti a jej fyzickou obhliadkou, pričom v záujme dosiahnutia najoptimálnejšieho a najefektívnejšieho riešenia, kladieme dôraz najmä na seriózny a profesionálny prístup.
ID: 3250651  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, provízna odmena (až 400 EUR len za samotné vyhľadanie nehnuteľnosti vyplatené po uskutočnení predaja)