Kuchár v reštaurácií Pancha

Apollo lights & sound s.r.o.

Miesto práce
Športová 2, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pancha Skybar je unikátny koncept reštaurácie s koktejlovým barom na 10. poschodí hotela Holiday Inn Žilina. Jedálny lístok tvoria jedlá inšpirované trendmi v gastronómii. Do tímu hľadáme kreatívneho kuchára s chuťou pracovať a vytvárať nové jedlá. Cieľom celého tímu Pancha Skybar je vytvoriť pre hosťa zážitok v každej oblasti.

Hľadáme kuchára na prácu do prostredia kuchyne s krásnym výhľadom na Žilinu a výhodou je otváracia doba prevádzky Utorok - Sobota (17:00 - 22:00), Nedeľa, Pondelok - zatvorené.

Á La Carte, ktorý je zameraný na večernú reštauráciu.
Plat od 1900€ brutto. V prípade záujmu možnosť aj na dohodu alebo na polovičný úväzok. V prípade dohody 10€/hod.

Nástup možný od Mája, v prípade potreby možné posunúť nástup aj na neskorší mesiac.

Náplň práce:
* príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
* zodpovednosť za prípravu jedál
* spolupodielanie sa na nákupoch
* zabezpečenie prevádzky kuchyne a dodržiavanie hyg. noriem

* možnosť kariérneho rastu
* získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
* možnosť práce v kreatívnom tíme
* balík firemných benefitov v Holiday Inn

Prosím zaslať životopis alebo stručný email s predchádzajucími pracovnými skúsenosťami.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pancha Skybar je zážitková reštaurácia spojená s koktejlovým barom a hudobnou produkciou. Piatky a soboty u nás roztancuje dav DJ, no cez týždeň sa venujeme romantickým večeriam a príjemným posedeniam pri dobrom jedle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Mihalik
Tel.: +421911233814
E-mail: poslať životopis
ID: 4556253  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac