Čašník/čašníčka, barman/barmanka

Apolis SK s.r.o.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
aktuálne
1 800 EUR/mesiac• pomocný čašník - 1000 v čistom • čašník - 1300 až 1600€ v čistom • Barman/výčapník - 1400€ - 1600€ v čistom • Pomocný brigádnik na letnú terasu 4,50€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu čašník.
• obsluha zákazníkov, servírovanie jedál a nápojov

  1. Ľudia a Tím sú Naša Priorita:U nás nejde len o jedlo, pitie, ale aj o ľudí. Vytvárame prostredie, kde sa každý cíti ako súčasť rodiny.
  2. Ubytovanie a Flexibilný Pracovný Čas: Poskytujeme ubytovanie a ponúkame flexibilný pracovný čas, aby sme vyhoveli vašim individuálnym potrebám.
  3. Benefity a Odmeny: Okrem základnej mzdy si u nás môžete užívať rôzne benefity a odmeny, ktoré vám pomôžu cítiť sa ocenení.
  4. Pracujte s nami, pracujte s Najlepšími: Naša reštaurácia sa špecializuje na Pivo Pilsner Urquell a náš tím je zostavený z najšikovnejších jedincov. Máme dokonca víťaza 1. miesta v Česko - Slovenskej suťaži v somelierstve a 3. miesta v súťaži  Master Bartender!

Ak sa chcete stať súčasťou nášho úspešného tímu a prispieť k našej gastronomickej ceste, neváhajte a pošlite nám váš životopis ešte dnes. Tešíme sa na vás! ️

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

• prívetivé a ochotné vystupovanie, pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
• flexibilita, zodpovednosť
• tímová spolupráca
• zmysel pre poriadok
• zdravotný preukaz

Dynamická rastúca spoločnosť zameraná na gastronómiu, ktorá chce precíznym budovaním dosiahnuť top služby v regióne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Bočík
E-mail: poslať životopis
ID: 4513135  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac