Junior účtovník

APOGEO Slovensko, a.s.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva pre externých klientov,
- spracovávanie faktúr, bankových výpisov, interných dokladov,
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk,
- kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok,
- komplexné spracovanie miezd pre klientov,
- zabezpečovať legislatívne a ďalšie povinnosti v súvislosti s realizáciou miezd a mzdovou agendou pre klienta,
- zodpovednosť za proces nahlasovania, oznamovania zmien a odhlasovania zamestnancov voči štátnym a iným orgánom a organizáciam
- spracovávanie daňových výkazov a priznaní na DPH, spracovanie KV, SV,
- vypracovávanie ročných účtovných závierok,
- vypracovávanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti, atď.),
- štatistické výkazy,
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
- komunikácia so zverenými spoločnosťami a príslušnými úradmi (sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa, finančná správa),
- spolupráca s daňovými poradcami na konkrétnych prípadoch našich klientov,
- uzávierkové práce.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- príjemný priateľský kolektív,
- flexibilný pracovný čas,
- zaujímavé pracovné ohodnotenie a ďalšie zamestnanecké benefity.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- minimálne 1 až 3 roky skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva,
- výborná znalosť slovenských účtovných predpisov,
- všeobecný prehľad v daňovej legislatíve,
- znalosť anglického jazyka,
- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie,
- komunikačné zručnosti,
- flexibilita, samostatnosť, organizovanosť
- proklientska orientácia.

Spoločnosť APOGEO Slovensko, a.s. je pobočkou českého APOGEO Group a na slovenskom trhu je od roku 2020. Poskytuje komplexné služby v oblasti daňového, účtovného, mzdového a transakčného poradenstva.

Hurbanovno námestie 3
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Smatanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3926913  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac