Hľadáme skúseného Senior účtovníka do nášho tímu

APOGEO Advisory, s. r. o.

Miesto práce
Švédska, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacqartálne a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Senior účtovníka do nášho tímu, ktorý bude mať na starosti:

  • komplexné vedenie účtovníctva pre externých klientov,
  • spracovávanie faktúr, bankových výpisov, interných dokladov,
  • účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk,
  • kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok,
  • zodpovednosť za proces nahlasovania, oznamovania zmien a odhlasovania zamestnancov voči štátnym a iným orgánom a organizáciám,
  • spracovávanie daňových výkazov a priznaní na DPH, spracovanie KV, SV,
  • vypracovávanie ročných účtovných závierok,
  • vypracovávanie ročných daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti, atď.),
  • štatistické výkazy,
  • sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
  • komunikácia so zverenými spoločnosťami a príslušnými úradmi (sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa, finančná správa),
  • spolupráca s daňovými poradcami na konkrétnych prípadoch našich klientov,
  • uzávierkové práce.

Ako Senior účtovník, budete pracovať v tíme a tímová spolupráca je pre nás veľmi dôležitá. Typický deň na pozícii Senior účtovníka môže zahŕňať schôdzky s klientmi, kontrolu platieb, prípravu a spracovanie faktúr a daňových priznaní.

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá ponúka množstvo príležitostí pre profesionálny rast a rozvoj,
  • možnosť byť súčasťou príjemného priateľského kolektívu, kde sa každý deň tešíme na spoločné stretnutia a spoluprácu,
  • flexibilný pracovný čas, ktorý umožňuje prispôsobiť si prácu podľa vašich potrieb a záujmov,
  • zaujímavé pracovné ohodnotenie, ktoré zodpovedá vašim skúsenostiam a schopnostiam, a ďalšie zamestnanecké benefity,
  • možnosť pracovať na zaujímavých projektoch a využívať najmodernejšie technológie,
  • príležitosť pracovať v prostredí, kde sa dbá na vaše nápady a inovatívne riešenia, a kde sa ocenia vaše úsilie a prínos pre spoločnosť.

Na detašované pracovisko v Leviciach hľadáme nových kolegov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

  • minimálne 5-ročná skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva
  • znalosť práce s programom OMEGA je výhodou
  • výborná znalosť slovenských účtovných predpisov
  • všeobecný prehľad v daňovej legislatíve
  • spoľahlivosť a vysoké pracovné nasadenie
  • komunikačné zručnosti
  • flexibilita, samostatnosť a organizovanosť
  • proklientská orientácia
  • znalosť anglického jazyka je výhodou

Spoločnosť APOGEO Slovensko, a.s. je pobočkou českého APOGEO Group a na slovenskom trhu je od roku 2020. Poskytuje komplexné služby v oblasti daňového, účtovného, mzdového a transakčného poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4844326  Dátum zverejnenia: 31.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac