Frontend developer | Fintech start-up | Dream Job

APM Digital Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 600 - 4 000 EUR/mesiacna TPP: 2600 - 2900 EUR/mesiac na živnosť: 3500 - 4000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"APM MACHRI idú s nami" - naše motto a naša vízia, spolupracovať s tými najlepšími!

Máš start-up mentalitu a rád povieš, čo si myslíš? Ak si odpovedal áno, tak hľadáme práve TEBA!
Pridaj sa do teamu pre fintech spoločnosť, ktorá rozširuje team o nového člena s Process ownership prístupom.

Náplň práce:
- budeš pracovať na našej vlajkovej investičnej platforme
- budeš vytvárať s nami úplne nové funkcie na našej modernej základni kódu 2021
- prilož ruku k dielu a poď s nami stavať komponenty React založené na návrhoch Figma, písať služby Node.js bez serverov v jazyku TypeScript, následne ich integruj s rôznymi API v rámci našej cloudovej natívnej architektúry
- podieľaj sa na navrhovaní technických aplikácií, buď súčasťou code review
- budeš mať prístup k našej výrobnej infraštruktúre

Očakávame:
- min. 3 ročné skúsenosti v Javascript development
- solídne porozumenie základom webu a hlavným aplikačným vrstvám
- dobré skúsenosti s kódovaním API Node.js
- veľmi dobré porozumenie prehliadača
- vynikajúca znalosť HTML a CSS
- cit pre detail
- jasné a stručné technické písanie
- schopnosť komunikovať svoje nápady s technickými a netechnickými zainteresovanými stranami
- skúsenosti s TypeScript a Next.js a SQL je pre nás nice-to-have

- rýchly osobnostný a kariérny rast
- používanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze
- 100 % home - office
- flexibilná pracovná doba
- MacBook a Apple iPhone 12 aj na súkromné účely
- stravné lístky
- práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach

- rozširujeme aktuálny team, všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Development

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť, cieľavedomosť
- znalosť programovania v Javascript
- záujem učiť sa nové veci

We are an independent IT project consultancy and outsourcing provider. Based in Slovakia we have a strong footprint in CEE and DACH region.

Key information:
- APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.
- We built strong customer and partnerships networks in EU, with focus on Germany and Austria.
- Our activities meanwhile spread also to Slovakia, Czech Republic, Poland, Hungary, India, and United Arab Emirates.

What we value:
- Since our foundation, we have accomplished to build good relationships and trust with our customers, which are the core attributes we value the most.
- We deliver our services with agile to be flexible, transparent to our clients and always work on the top priorities.
- We deep dive into your particular business problems and supply you with fresh ideas. Innovate faster with us.

Our clients:
- Our clients vary from small and medium companies to large corporates across Europe.
- Our focus on Germany, Austria and Central Europe allows us to deliver excellent service onsite at the client's location.
- We have hands-on expertise in Banking, Utilities, Automotive and Finance.
ID: 4180128  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac