Salesforce Konzultant & Administrátor | Freelancer | 24m+ | 80% Remote

APM Digital Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.5.2021, resp. dohodou (mozne aj skor)
1 700 - 2 200 EUR/mesiacohodnotenie kalkulované pri full time alokácií; stabilne garantovaná alokácia 60-80 hodín mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Salesforce Administrátora Freelancera, ktorý by zastrešil administráciu systémov v alokácii 60-80 hodín mesačne. Jedná sa o dlhodobú alokáciu, 24 mesiacov.

Náplň práce:
- Administrácia Salesforcu, manažment užívateľov, správa prístupov, atď
- Vytváranie reportov, dashboardov, exportov dát na základe požiadaviek business uživateľov
- Manažment dát, vyhodnocovanie kvality údajov a ich oprava
- Vytváranie skriptov a manažment integrácií, ktoré vstupujú do Salesforce
- Znalosti v oblasti integrácie viacerých cloudových systémov a transformácie dát

Výhodou, nie podmienkou:
- znalosť technológií od Microsoftu, ako je Microsoft Power Automate, MS Azure Cloud
- znalosť platforiem Integromat, Zapier

- možnosť pracovať pre medzinárodných klientov v rôznych oblastiach (bankovníctvo, výroba, digitalizácia, farmaceutický priemysel, atď.)
- profesionálne pracovné podmienky (state-of-the art výpočtová technika, mobilný telefón, moderné priestory v centre mesta)
- možnosti kariérneho rastu a flexibilita rozvoja do rôznych oblastí
- práca v príjemnom a mladom kolektíve
- možnosť vzdelávanie prostredníctvom elektronických kurzov, odborných e-materiálov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné Technológie, Hospodárska Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- požadujeme min. 2 roky skúseností v oblasti administrácie Salesforce
- skúsenosti s platormami ako Integromat, Zapier, Celonis, MS Power Automate výhodou
- flexibilita, drive, snaha dosiahnúť niečo a veľa sa naučiť

We are an independent IT project consultancy and outsourcing provider. Based in Slovakia we have a strong footprint in CEE and DACH region.

Key information:
- APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.
- We built strong customer and partnerships networks in EU, with focus on Germany and Austria.
- Our activities meanwhile spread also to Slovakia, Czech Republic, Poland, Hungary, India, and United Arab Emirates.

What we value:
- Since our foundation, we have accomplished to build good relationships and trust with our customers, which are the core attributes we value the most.
- We deliver our services with agile to be flexible, transparent to our clients and always work on the top priorities.
- We deep dive into your particular business problems and supply you with fresh ideas. Innovate faster with us.

Our clients:
- Our clients vary from small and medium companies to large corporates across Europe.
- Our focus on Germany, Austria and Central Europe allows us to deliver excellent service onsite at the client's location.
- We have hands-on expertise in Banking, Utilities, Automotive and Finance.
ID: 4068276  Dátum zverejnenia: 24.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac