Senior Recruiter / Konzultant

APM Digital Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka platu podľa dosiahnutia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a nábor uchádzačov o zamestnanie - selekcia kandidátov, pre-screening, prvý kontakt, prezentácia pracovnej ponuky/projektu, telefonická komunikácia, osobná komunikácia s kandidátmi
- zadávanie pracovnej inzercie na pracovných portáloch
- zadávanie pracovnej inzercie cez kanály FB a LI a neustála komunikácia s uchádzačmi na rôznych FB a LI pracovných skupinách
- aktívne oslovovanie kandidátov z databáz, cez referencie, cez SMS kampane
- HR kampane na sociálnych sieťach
- organizácia jednotlivých pohovorov u klienta a v prípade potreby aj osobná účasť
- organizovanie pracovných pohovorov, vedenie pohovorov, vyhodnocovanie vhodnosti kandidátov na projekty a zadané pracovné pozície
- príprava profilov vhodných kandidátov
- personálny marketing - HR kampane cez rôzne médiá a kanály
- práca na referenciách - komunikácia s obchodným oddelením
- osobný prístup k riešeniu problémov a administrácia benefitov a iných HR požiadaviek zamestnancov a kontraktorov
- prezentácia spoločnosti pri stretnutiach s klientmi, pravidelný telefonický kontakt s klientmi
- reporting klientovi a nadriadeným a iné operatívne úlohy podľa potrieb zamestnávateľa

* Profesionálne pracovné prostredie (Macbook, Apple smartphone aj na súkromné účely)
* Cafeteria, čerstvé ovocie a zelenina na pracovisku
* Kurzy nemeckého / anglického jazyka
* Účasť na slovenských aj zahraničných HR konferenciách
* Mladý team kolegov

APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Recruiter / Konzultant
5

* Skúsenosť s outsourcingom teamov a služieb (nice to have)
* Prezentačné schopnosti pri komunikácii s klientmi
* Systematické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť
* Proaktivita a drive

Martinčekova 17424/13
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Margaréta Černotová
E-mail: poslať životopis
ID: 3927853  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac