Reagujte bez životopisu

Junior Java Developer

APM Digital Europe, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2019, ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 EUR btt v závislosti od seniority, kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* možnosť pracovať pre zahraničných zákazníkov predovšetkým z Nemecka a Rakúska vo viacerých priemyselných odvetviach (bankovníctvo, verejné služby, online agentúry atď.)
* analyzovať požiadavky zákazníkov
* rozvíjať, testovať a skúmať základné funkcie aplikácií
* poskytovať technickú podporu pre aplikácie
* podporovať vývojárov pri riešení technických problémov a problémov
* komunikovať so zákazníkom na dennej báze
* príležitostné cestovanie môže byť potrebné v závislosti od projektu

* profesionálne pracovné podmienky (platené stravné lístky, kaviareň ako systém dávok, športové výhody)
* profesionálne pracovné prostredie (smartphone aj pre osobné účely, rýchly mobilný internet, laptop)
* jazykové kurzy
* odborná literatúra
* jazykové kurzy platené zamestnávateľom
* mladý tím kolegov, medzinárodné prostredie
* možnosti kariérneho postupu aj v medzinárodnom meradle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Navrhovanie, kódovanie a udržiavanie vlastných riešení založených na podnikovej technológii Java a súvisiacich rámcoch
* Vývoj webových aplikácií
* Asistencia pri technickej integrácii aplikačných komponentov tak, aby spĺňali obchodné požiadavky
* aktívna znalosť anglického jazyka
* aktívna znalosť nemeckého jazyka - obrovskou VÝHODOU, ale nie nutnosť

We are Innovators, Facilitators, Project Managers and Leaders in Digital Transformation.

APM Digital Europe, s.r.o. was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.

We help our clients with all key aspects of modern website development, help them to develop suitable personalisation strategies and customer journeys, optimise websites for search engines with SEO, develop KPIs with measurement techniques and implement them afterwards ourselves or with partner of your choice. With us the clients get competency, creativity, freshness and flexibility of a startup out of one hand.

Project management is our strong competency and we provide it also as a standalone service to our corporate customers in Banking, Utilities, Telecoms. We know about the complexity of managing virtual teams spread over multiple countries and are able to deal with those issues. We are very flexible in providing our services to customers from Germany, Austria and CEE region and our staff or network is able to speak languages our customers speak.

More information to be found at www.apmdigitaleurope.com.
ID: 3703318  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 EUR btt v závislosti od seniority, kvalifikácie a skúseností