1 500 - 3 000 EUR

Programátor - vývojár v PHP

APLEX, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Čím skôr, tým lepšie.
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj, údržba, zdokonaľovanie aplikácií, ktorých súčasťou je aj eshop. Na stole sú úplne nové projekty, ktoré treba vytvárať alebo projekt, ktorý treba vylepšiť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy od 1500 Eur a vyššie, výška odmeny závisí od skúseností, praxe a znalostí uchádzača. Kvalitnú prácu a skúsenosti vieme oceniť.

Ponúkame:
Tvorivú prácu, pri ktorej vieš Čo, Prečo a Pre koho robíš.
Práve vytvárame IT team. Jeho podobu môžeš teda ovplyvniť aj Ty.
Čo by si mal o nás vedieť: tvoríme, aby naše produkty a služby pomáhali a slúžili čo najväčšiemu množstvu ľudí a za získané prostriedky sme mohli pomáhať tým, ktorí našu pomoc naliehavo potrebujú - hlavne zvieratá. Sme Cat Friendly, Dog Friendy, Pet Friendly, Vegan Friendly, Cruelty Free/Not Tested on Animals Friendly, Eco Friendly, Zero/Less Waste Friendly.
Ak sú ti tieto hodnoty tiež blízke a túžiš tvoriť nielen pre peniaze, ale aj so skvelým pocitom, že vďaka tvojej práci budú zachránené životy, tak sa na teba a tvoj životopis tešíme.

Profesijný životopis s uvedením skúseností a praxe zašlite na adresu [email protected] Do životopisu uveďte aj Vaše tel. číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
jQuery - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
MySQL - pokročilý
AJAX - pokročilý
CSS - základy
HTML - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na reálnych projektoch aspoň 3 roky,
- skúsenosti s vývojom eshopu a podobných aplikácií
- očakávame veľmi dobrú znalosť jazyka PHP7 a SQL (ideálne MySQL), aktívne ovládanie a skúsenosti s frameworkom Nette alebo Symfony, JavaScript, jQuerym, OOP, MVC. Composer, Bootstrap a HTML/CSS (aspoň základy SASS) sú snáď samozrejmosťou :)
- anglický jazyk: dôležitosť porozumenia technickej dokumentácie
- ovládanie slovenského alebo českého jazyka podmienkou

Zameriavame sa na vývoj aplikácií. V minulosti sme pôsobili hlavne v oblasti nehnuteľností a práva. Chceme pomáhať a slúžiť čo najväčšiemu počtu ľudí, preto skúsenosti z týchto oblastí chceme odovzdať ďalej a rozšíriť medzi čo najväčšie množstvo užívateľov prostredníctvom informačných technológií.

Turčianska 7
821 09 Bratislava
ID: 3757864   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy od 1500 Eur a vyššie, výška odmeny závisí od skúseností, praxe a znalostí uchádzača. Kvalitnú prácu a skúsenosti vieme oceniť.