Logo APLEND

Recepčný/á APLEND, Hotel Ovruč. Štrbské pleso

APLEND

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac982,00 EUR/mesiac základná zložka mzdy + osobné ohodnotenie a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu. Tvojou hlavnou časťou práce bude vytvárať príjemnú atmosféru ubytovaným hosťom od check-inu po check-out. Očakáva ťa práca s rezervačným systémom, pokladničným systémom a evidencia hostí. Taktiež bude tvojou úlohou spracovať telefonické a písomné rezervácie spolu s riešením námietok či reklamácií od hostí.

Recepcia je tiež zdrojom informácií o našich službách, cenách a možnosti aktivít v okolí. V tomto ti pomôže množstvo informačných materiálov, ktoré sú na recepcii k dispozícii.

Práca je vhodná aj pre absolventov, do našich systémov ťa radi zaučíme.

  • Školiaci program pre nových kolegov
  • Príjemné pracovné prostredie s pekným výhľadom,
  • Rozvíjanie potenciálu a kariérny rast,
  • Motivujúce osobné ohodnotenie,
  • Príplatky za víkendy/sviatky podľa zákona
  • Stabilita, istota a spoľahlivosť pre všetkých zamestnancov,
  • Zľava 30% v APLEND reštauráciách,
  • Pobyty zadarmo v APLEND hoteloch, podľa počtu odpracovaných rokov,
  • Odmena za odporučenie kolegov,
  • Teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovedný a pozitívny prístup k práci,
  • Ústretovosť a bezproblémová komunikácia,
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť
  • Spolupráca v tíme,
  • Zmysel pre detail a vzťah k administratívnej práci.

Ako spoločnosť APLEND patríme medzi popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. S dlhoročným pôsobením na trhu sme si stihli vybudovať meno, ktoré je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb dlhodobo budovaného štandardu APLEND. Naším dlhodobým cieľom a zároveň stratégiou je tento štandard neustále zvyšovať a povýšiť tak obyčajný pobyt v našich kapacitách, alebo stravovanie v našich reštauráciách na nevšedný zážitok.

K tomu všetkému sme vytvorili aj vernostný systém MYAPLEND, vďaka ktorému si každý návštevník užije návštevu našich krásnych Tatier naplno. MYAPLEND predstavuje bohatý balík plný výhod, zliav a benefitov na ubytovanie, reštaurácie a tatranské atrakcie. Pre tých, ktorí sú #vernyTatram.

Naše kapacity:

RESORT BEATRICE, Tatranská Lomnica
KOLIBA KAMZÍK, Starý Smokovec
TATRY HOLIDAY RESORT, Veľký Slavkov
VILA OLÍVIA, Nový Smokovec
HOTEL KUKUČKA, Tatranská Lomnica
HOTEL OVRUČ, Štrbské Pleso
HOTEL LUJZA MAJOR, Tatranská Lomnica
LAKE RESORT, Štrbské Pleso

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Kyseľová
Tel.: +421911349197
E-mail: poslať životopis
ID: 4782485  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac