Можливість для людей з України

Recepčný/á Aplend Vila Beatrice, Tatranská Lomnica

APLEND

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Termín nástupu
dohodou
932 - 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy +zákonom stanovené príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie check-in a check-out na recepcii.
- Privítanie a komunikácia s ubytovanými hosťami a návštevníkmi ubytovacieho
zariadenia.
- Prideľovanie izby klientom, vydávanie kľúčov/kariet klientom,
- Práca s rezervačným a pokladničným systémom, evidencia hostí,
- Vybavovanie telefonických a písomných rezervácií, Riešenie námietok a reklamácií
od hostí.
- Poskytovanie informácií o službách a cenách ubytovacieho zariadenia.
- Príjem hotovostných a bezhotovostných platieb, Dohliadanie na dostatočné
množstvo informačných materiálov.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na recepcii a v okolí recepcie, v prípade potreby
pomoc s batožinou hostí a koordinácia chyžných.
- Zasielanie žiadostí o faktúry na fakturačné oddelenie.
- Zodpovednosť za kľúče a karty od izieb, dohliadanie na prístup ku kľúčom a na
prístup k trezoru, ak je trezor na recepcii.
- Poskytovanie informácií o možnostiach výletov v okolí.
- Vykonávanie potrebnej administratívy pri online rezerváciách, vyvíjanie úsilia
maximálnu spokojnosť klientov.

- Možnosť kariérneho rastu,
- Možnosť stravovania v Aplend reštauráciách s 30 % zľavou, - - Pobyt zadarmo v Aplend zariadeniach, podľa počtu odpracovaných rokov,

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Po preštudovaní životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

·         Zodpovedný a pozitívny prístup k práci,
·         Ochota pracovať v tíme,
·         Dodržiavanie firemných štandardov ,
·         Ústretovosť a bezproblémová komunikácia,
·         Zmysel pre detail,
·         Zmysel pre administratívnu činnosť
·         Spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť

Ako spoločnosť APLEND patríme medzi popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. S dlhoročným pôsobením na trhu sme si stihli vybudovať meno, ktoré je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb dlhodobo budovaného štandardu APLEND. Naším dlhodobým cieľom a zároveň stratégiou je tento štandard neustále zvyšovať a povýšiť tak obyčajný pobyt v našich kapacitách, alebo stravovanie v našich reštauráciách na nevšedný zážitok.

K tomu všetkému sme vytvorili aj vernostný systém MYAPLEND, vďaka ktorému si každý návštevník užije návštevu našich krásnych Tatier naplno. MYAPLEND predstavuje bohatý balík plný výhod, zliav a benefitov na ubytovanie, reštaurácie a tatranské atrakcie. Pre tých, ktorí sú #vernyTatram.

Naše kapacity:

RESORT BEATRICE, Tatranská Lomnica
KOLIBA KAMZÍK, Starý Smokovec
TATRY HOLIDAY RESORT, Veľký Slavkov
VILA OLÍVIA, Nový Smokovec
HOTEL KUKUČKA, Tatranská Lomnica
HOTEL OVRUČ, Štrbské Pleso
HOTEL LUJZA MAJOR, Tatranská Lomnica
LAKE RESORT, Štrbské Pleso

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4109810  Dátum zverejnenia: 28.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac