Vedúci gastro prevádzky hotela Kukučka ****

APLEND

Aplend Hotel Kukučka, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
812 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda + príplatky, osobné ohodnotenie a motivačné zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie prevádzky hotelovej reštaurácie.
• Koordinácia činností a práce podriadeného personálu, zadeľovanie služieb a náplne práce.
• Kontrolná činnosť.
• Hmotná a finančná zodpovednosť, inventúry.
• Sledovanie a aplikovanie trendov v praxi,
• Zodpovednosť za bezchybný chod prevádzky.
• Zodpovednosť za dodržiavanie prísnych hygienických predpisov, HACCP, technologických výrobných postupov, gastronomických zásad a jednotných zásad obsluhy.
• Súčinnosť s personálnym oddelením pri školení a odborných výcvikov podriadených pracovníkov.
• Prijímanie objednávok, organizácia prípravy, realizácie a zúčtovania gastronomických akcií organizovaných v reštaurácii,
• Operatívne riešenie problémov
• Plnenie pokynov nadriadených

· Práca v mladom kolektíve,
· Možnosť kariérneho rastu,
· Možnosť stravovania v Aplend reštauráciách s 30% zľavou,
· Pobyt zadarmo v Aplend zariadeniach, podľa počtu odpracovaných rokov,

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastro/hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Personalistika - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

· Zodpovedný a pozitívny prístup k práci,
· Ochota pracovať v tíme,
. Dobré manažérske schopnosti
· Dodržiavanie zásad obsluhy a prax v odbore,
· Dodržiavanie firemných štandardov ,
· Ústretovosť a bezproblémová komunikácia s hosťami a kolegami
· Zmysel pre detail,
· Spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť

APLEND, s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti cestovného ruch a gastronómie. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viacero ubytovacích zariadení vo Vysokých Tatrách a v podtatranskom regióne. Od roku 2014 je súčasťou spoločnosti aj reštaurácia Koliba Kamzík v starom Smokovci ( www.kamzik.sk ) a od roku 2019 Hotel Kukučka v Tatranskej Lomnici. Cieľom Aplendu je rozvíjať sa nielen v rámci Vysokých Tatier, ale aj v rámci apartmánov a hotelov v mestách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APLEND, s.r.o.
V. Žingora 3883/66
036 01 Martin

Kontakt

ID: 3868257  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac