Čašník/ -čka Koliba Kamzík, Starý Smokovec

APLEND

Miesto práce
Starý Smokovec 8, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
25.08.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Raňajky
- Príprava raňajok, obsluha pri raňajkách, dopĺňanie sortimentu, upratovanie po raňajkách, čistenie stolov, stoličiek, sedačiek. Odloženie raňajkového sortimentu.

Príprava pracoviska na dennú prevádzku:
- nastieranie stolov podľa štandardov,
(čerstvé kvety, výmena vody, vymenené sviečky, čisté obrusy, úprava podsedákov, vankúšov),
- udržiavanie čistoty v reštaurácii a skladoch
- doplnenie chladničiek (nealko, alko, zachladenie vína, cukor, čaj),
- príprava surovín na miešané nápoje (teplé/studené),
- príprava pracovného inventáru,
- práca s myčkou riadu, pulírovanie príborov, pohárov

Skladové hospodárstvo
- prehľad nad sortimentom tovaru, objednávanie tovarov podľa potreby, aby bola prevádzka dostatočne zásobená
- práca s finančnou hotovosťou pri platení tovaru pri neprítomnosti prevádzkara
- evidencia tržieb tabuľka tržieb,
- vykonávanie a evidencie inventúr,
- evidencia dokumentov HACCP a EAN kódov

Obsluha a starostlivosť o hostí v reštaurácii
- komplexná starostlivosť o hostí od príchodu až po odchod v súlade s gastronomickými pravidlami a štandardami spoločnosti,
- práca s pokladňou, finančnou hotovosťou a bankovým terminálom,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,00 EUR / hodina / netto

- príjemné pracovné prostredie,
- mladý a priateľský kolektív,
- finančné ohodnotenie

V prípade ak Vaše pracovné skúsenosti budu vyhovovať našim požiadavkám budeme Vás kontaktovať telefonicky , resp. emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

APLEND, s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti cestovného ruch a gastronómie. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viacero ubytovacích zariadení vo Vysokých Tatrách a v podtatranskom regióne. Od roku 2014 je súčasťou spoločnosti aj reštaurácia Koliba Kamzík v starom Smokovci ( www.kamzik.sk ). Cieľom Aplendu je rozvíjať sa nielen v rámci Vysokých Tatier, ale aj v rámci apartmánoch a malých hotelov v mestách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APLEND, s.r.o.
V. Žingora 3883/66
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Kundisová
Tel.: +421911115696
E-mail: poslať životopis
ID: 2997940   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00 EUR / hodina / netto