520 - 800 EUR

Pomocná sila v kuchyni - Koliba Kamzík

APLEND

Miesto práce
Starý Smokovec 8, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej reštaurácie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Pomocná sila v kuchyni:
Náplň práce:
- pomocné činnosti pri príprave jedál
- príprava surovín do jedál
- čistenie a krájanie zeleniny a iných surovín do jedál
- umývanie bieleho a čierneho riadu
- dodržiavanie hygienických postupov a predpisov
- udržiavanie čistoty v kuchyni a v skladových priestoroch zeleniny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3.60 eur/hod. netto (v čistom), plus príplatky za soboty, nedele a sviatky

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve
- kariérny rast
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- zamestnanecké pobyty Aplend zariadeniach podľa počtu odpracovaných rokov

V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah ku gastronómií,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- ústretový prístup ku kolegom,
- odolnosť voči stresu,
- čistota.

APLEND, s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti cestovného ruch a gastronómie. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viacero ubytovacích zariadení vo Vysokých Tatrách a v podtatranskom regióne. Od roku 2014 je súčasťou spoločnosti aj reštaurácia Koliba Kamzík v starom Smokovci ( www.kamzik.sk ). Cieľom Aplendu je rozvíjať sa nielen v rámci Vysokých Tatier, ale aj v rámci apartmánov a malých hotelov v mestách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APLEND, s.r.o.
V. Žingora 3883/66
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarína Haladějová
Tel.: +421910425645
E-mail: poslať životopis
ID: 2620253   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3.60 eur/hod. netto (v čistom), plus príplatky za soboty, nedele a sviatky