Mechanik / zámočník

APL TREND s.r.o.

Miesto práce
Kysuce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 - 11,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia so strojmi, presun, nakládka a vykládka
- mechanická demontáž a inštalácia strojov a liniek
- mechanická demontáž a inštalácia dopravníkov a zariadení v oblasti automatizácie
- kompletáž, úprava, inštalácia komponentov a dopravníkových periférii, zámočnícke práce
- výroba a prispôsobovanie mechanických komponentov podľa potrieb projektov
- čítanie technických schém a layoutov
- v prípade záujmu občasná práca v zahraničí

- zaujímavé a stabilné pracovné miesto v rodinnej slovenskej spoločnosti;
- teambuildingy;
- dynamický a priateľský kolektív;
- možnosť vysokej miery sebarealizácie;
- doprava na miesto výkonu práce a náradie zabezpečené zamestnávateľom;
- možnosť občasnej práce v zahraničí;
- práca prevažne v interiéri;
- možnosť zaškolenia na VZV, zváranie;
- príležitosť pracovať na rôznorodých projektoch v oblasti automatizácie a manipulácie so strojmi bez monotónnej rutiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, ochota cestovať
- čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie
- vedenie VZV - výhodou
- zváranie MIG/TIG výhodou

Spoločnosť APL Trend, spol. s .r. o. vznikla v roku 1998 ako spoločnosť na prepravu, inštaláciu a údržbu strojov a zariadení.
Postupne sme naše činnosti rozširovali a dnes ponúkame komplexný sortiment služieb v oblasti vývoja a výroby dopravníkových periférií a jednoúčelových zariadení v rámci automatizácie a optimalizácie výroby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Proksová
Tel.: +421911577790
E-mail: poslať životopis
ID: 3984152  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.