Administratívna a ekonomická podpora

APL ELEKTROTECHNIK s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečovanie zahraničných a domácich služobných ciest, organizácia porád, meetingov a team buildingov
- spracovanie kancelárskeho materiálového zabezpečenia
- podpora zamestnancov spoločnosti
- samostatná príprava podkladov a prezentácii
- zabezpečenie prevádzky kancelárie
- príprava rôznych dokumentov, prezentácii, tabuliek
- komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi
- aktívne vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

13. plat
Práca z domu

Pokiaľ Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite prosím svoj CV.
Budeme sa ozývať iba vybraným uchádzačom, ktorým ponúkneme osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Money S3 - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

O zákazníkov v oblasti elektrotechniky sa naša spoločnosť stará od roku 2009. Naša spoločnosť sa venuje hlavným činnostiam ako montáž, údržba, výroba el. zariadení, revízna a projekčná činnosť, vzdelávacia činnosť v oblasti elektro.
ID: 4026614  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac