Technický inžinier

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Asap
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať po absolvovaní osobného pohovoru a nadobudnutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri zavádzaní výrobných procesov
-zabezpečovanie a organizovanie technologickej prípravy strojárskej výroby, navrhovanie usporiadania strojov a prípravkov
-overovanie nových postupov výroby, spolupráce na realizácii technologických zmien a inovačných aktivít
-vykonávanie technického dozoru na pracoviskách
-kontrola dodržiavania technologických postupov
-dodržiavať predpisy súvisiace s bezpečnosťou pri práci, protipožiarnymi opatreniami a pracovným poriadkom

- dochádzkový bonus 70,- Eur
- firemný Vianočný večierok
- príspevok na stravu /Edenred karta/
- príspevok na dopravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite prostredníctvom kontaktného formulára, emailom alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, Elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- silné technické znalosti
- znalosť výrobných procesov
- čítanie z výkresovej dokumentácie

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4323720  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac