Asistent majstra výroby - 3 zmeny

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Podzávoz 3240, Čadca-Podzávoz
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
5,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom min. nákladov na nekvalitnú výrobu a znižovanie rizika v záujme spokojnosti zákazníka.
2. Plnohodnotne zastupuje zmenového majstra výroby v jeho neprítomnosti
3. Dbá o plynulosť výroby, odstraňuje nedostatky
4. Zodpovedá za čo najhospodárnejšie využívanie náradia
5. Uplatňuje požiadavky na materiál potrebný k výrobe
6. Vedenie nutných evidencií, prvotných dokladov a ostatnú evidenciu vo výrobe
7. V prípade vyskytnutia akýchkoľvek problémov alebo nejasností informuje zmenového majstra
8. Zapisuje všetky potrebné údaje do reportov. Kontroluje správnosť údajov v reportoch
9. Plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO a IATF
10. Plnenie a dosahovanie cieľov environmentálnej politiky
11. Minimalizovanie environmentálnych vplyvov na ŽP

-dochádzkový bonus 70 EUR/mesiac
-asistentský bonus 50 EUR/mesiac
-príspevok na stravu /Edenred karty/
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca

Žiadosti so životopismi zasielajte na uvedenú kontaktnú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- pracovitosť, zodpovednosť
- spoľahlivosť
- lojalita
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4238609  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.