Poradíme Vám?

Mzdová účtovníčka

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacDochádzkový bonus 70,- Eur/za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vedenie personálnej a mzdovej agendy, vrátane spracovania miezd podľa vnútropodnikového mzdového predpisu v súlade s príslušnými zákonmi v platnom znení, t.j. zákonník práce, zákon o mzde, zákon o dani z príjmu, zákon o sociálnom poistení, zákon o zdravotnom poistení, cestovné náklady a ďalšie,
2. vypracovanie štatistických výkazov a prehľadov pre orgány štátnej správy,
3. ďalšia administratívna činnosť zaisťujúca plynulý chod firmy, tlačivá pre zamestnancov, podklady do bánk a pod.,
4. úschova mzdových dokladov, archivácia mzdovej agendy a jej vedenie (mzdové listy, ELDP)
5. sledovať novelizáciu zákonov, predpisov a vyhlášok v oblasti mzdového účtovníctva a tieto zmeny zavádzať do vnútorných smerníc firmy,
6. príprava podkladov pre mesačné reporty (mzdové prehľady, stravné lístky...)
7. vedenie evidencie stravných lístkov, zrážok zo mzdy, výkon zrážok (podklady pre finančné oddelenie),
8. evidencia MD, jubilantov, nároku na starobný dôchodok, na daňový bonus (vyhlásenia)
9. evidencia PN, OČR a súvisiacich oznámení na ZP a potvrdení na SP
10. sledovanie evidencie nadčasov, upozornenie na prekročenie 150 h/rok
11. zaistenie obehu účtovných dokladov,
12. prevedenie účtovnej uzávierky za príslušný rok, spracovanie priznania k dani z príjmu právnickej osoby, vrátane príloh,
13. spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov FO,
14. spracovanie ročného zúčtovania zdravotného poistenia,
15. dodržiavanie pracovného poriadku spoločnosti, ako aj zásad a dokumentácie SMK,
16. spracovanie výstupných dokumentov pri ukončení PP (ZPL, ELDP, Oznámenia pre exekútora)
17. spracovanie ročného výkazu pre ÚPSVaR,
18. evidencia invalidných dôchodkov,
19. plnenie ďalších požiadaviek svojho nadriadeného

- dochádzkový bonus 70,- Eur
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné spoločenské podujatia,
- príspevok na stravu,
- odmeny pri darovaní krvi - získanie plakety,
- odmeny pri životných jubileách,
- príspevok pri svadbe zamestnanca,
- odmeny pre najlepších zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, mzdy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

HELIOS - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výrobný podnik

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť, flexibilita, bezúhonnosť.

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3849729  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac