HR Officer, Čadca

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čadca, Čadca
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
730 - 800 EUR/mesiac730,- Eur + 70,-Eur dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Organizačné zabezpečenie nástupu a výstupu zamestnancov, príprava podkladov pre personálnu administráciu.
2. Eviduje uchádzačov o voľné pracovné miesta
3. Vyhľadávanie a výber zamestnancov
4. Prácu s databázovým systémom (eviduje dochádzku, prerušenia prac. pomeru, PN, OČR...),
5. Vedie osobnú evidenciu o zamestnancoch a informuje útvary o nástupe, premiestnení, zmenách osobných údajov a výstupe zamestnanca.
6. Spracováva zápočtové listy pre zamestnancov
7. Zaškoľuje nových zamestnancov ohľadom dochádzky, vykonáva nástupné školenia,
8. Komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami
9. Vybavuje záležitosti pri prijatí a pri preradení zamestnancov
10. Vypracováva pracovné zmluvy, dodatky k PZ zamestnancov
11. Vypracováva štatistické a iné hlásenia o zamestnancoch
12. Sledovanie nadčasov – report SALDO konto + čerpanie
13. Vedie evidenciu a vypracováva dohody vykonávané mimo pracovného pomeru
14. Komunikuje s agentúrami, ich koordinátormi a agentúrnymi pracovníkmi. Sleduje ich dochádzky a spracováva podklady na dennej báze o celkovom počte agentúrnych pracovníkov.
15. Príprava podkladov pre mesačné reporty ( počet zamestnancov, pohyb zamestnancov, nábory, organizačné zmeny),
16. Zúčastňuje sa odborných školení.
17. Plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO 14001 a IATF 16949
18. Plnenie a dosahovanie cieľov environmentálnej politiky
19. Dodržiavaní podmienok separácie odpadu, čistoty na pracovisku
20. Minimalizovanie environmentálnych vplyvov na ŽP

- Dochádzkový bonus 70,- Eur
- Príjemné pracovné prostredie,
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov,
- firemné spoločenské podujatia,
- príspevok na stravu,
- odmeny pri darovaní krvi - získanie plakety,
- odmeny pri životných jubileách,
- príspevok pri svadbe zamestnanca,
- odmeny pre najlepších zamestnancov.

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom v slovenskom jazyku zašlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - riadenie ľudských zdrojov, manažment výrobných podnikov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
HELIOS - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- tvorivý prístup k riešeniu problémov
- znalosť platnej legislatívy v oblasti pracovného práva
- schopnosť rýchlej orientácie v novej problematike
- vysoké pracovné nasadenie
- precíznosť, presnosť, kreativita, empatia
- písomný a slovný prejav
- aktívny spôsob riešenia problémov
- schopnosť a ochota učiť sa

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3717863  Dátum zverejnenia: 30.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 - 800 EUR/mesiac730,- Eur + 70,-Eur dochádzkový bonus