750 - 900 EUR

Čašník/čašníčka

APIMED - ING. PETER KUDLÁČ

Miesto práce
Okres Trnava
Termín nástupu
Júl/August 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste usmievavý človek s vášňou pre gastronómiu, ktorý chápe dôležitosť zákazníckeho servisu v službách? Ak áno, tak hľadáme práve Vás!

• Svojou prácou a komunikáciou s hosťami vytvárať príjemnú atmosféru
• 100%-ný zákaznícky servis
• Znalosť produktov firmy, jedálneho lístka a sortimentu
• Dodržiavanie štandardov kvality a pracovných postupov
• Príprava reštaurácie
• Objednávanie a servis jedál a nápojov v à la carte reštaurácii, práca s pokladňou
• Príprava a práca na spoločenských akciách rôzneho typu, rautoch, oslavách, degustáciách a pod.
• Profesionálnym spôsobom zvyšovanie predaja

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Práca v peknom a novom prostredí
• Pracovná uniforma a jej pranie zabezpečené zamestnávateľom
• Možnosť byť členom tímu pri prvotnom otvorení prevádzky
• Práca na základe stanovených štandardov kvality a pracovných postupov
• Pravidelné školenia, možnosť vzdelávať sa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis s krátkym motivačným listom na náš email. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí v najvyššej miere spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a gastronómia, F & B, zákaznícky servis

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti s prácou v gastronómii, službách, či inom segmente zameranom na 100%-ný zákaznícky servis
• Znalosť etikety obsluhy
• Anglický jazyk a/alebo nemecký jazyk veľkou výhodou
• Pozitívny a profesionálny prístup k zákazníkom
• Ochota vzdelávať sa
• Komunikatívnosť, samostatnosť
• Zdravotná spôsobilosť
• Tímový hráč s nadšením pre prácu v gastronómii

Spoločnosť APIMED Dolná Krupá je dynamicky sa rozvíjajúca firma zaoberajúca sa výrobou celosvetovo oceňovaného nízkoalkoholického nápoja z medu - medoviny a balením včelieho medu so Značkou kvality SK. Okrem medu a medoviny má spol. APIMED vo svojom sortimente kompletný sortiment včelích produktov vrátane kozmetiky. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a predaj medoviny, medu a kompletného sortimentu včelích produktov na slovenskom a zahraničnom trhu.
Viac informácií na: www.apimed.sk alebo www.ambrozia.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 578/119
919 65 Dolná Krupá

Kontakt

ID: 3644846   Dátum zverejnenia: 15.4.2019