800 - 1 200 EUR

Hlavný kuchár

APIMED - ING. PETER KUDLÁČ

Miesto práce
Okres Trnava
Termín nástupu
Júl/August 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novo vznikajúcej reštaurácie v rámci nového objektu v krásnom prostredí hľadáme kreatívneho kuchára s vášňou pre varenie, ktorý nám pomôže pri dosahovaní vysokej gastronomickej úrovne a nezabudnuteľného zážitku pre našich hostí.
• Zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
• Zodpovednosť za celkový chod kuchyne a výdaj jedál v najvyššej kvalite
• Príprava jedál teplej a studenej kuchyne
• Presné dodržiavanie receptúr podľa nastaveného konceptu
• Kontrola skladových zásob a ekonomické narábanie so surovinami
• Prísne dodržiavanie štandardov a HACCP noriem, udržiavanie čistoty na
pracovisku
• Tvorba sezónnych jedálnych lístkov a slávnostných menu vrátane receptúr

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Práca v peknom a novom prostredí
• Pracovná uniforma a jej pranie zabezpečené zamestnávateľom
• Možnosť byť členom tímu pri prvotnom otvorení prevádzky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis s krátkym motivačným listom na náš email. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí v najvyššej miere spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a gastronómia, F & B

Počet rokov praxe

3

• Záujem o najnovšie gastronomické trendy
• Znalosť z oblasti tvorby jedálneho lístka
• Zdravotná spôsobilosť
• Tímový hráč s nadšením pre prácu v
gastronómii

Spoločnosť APIMED Dolná Krupá je dynamicky sa rozvíjajúca firma zaoberajúca sa výrobou celosvetovo oceňovaného nízkoalkoholického nápoja z medu - medoviny a balením včelieho medu so Značkou kvality SK. Okrem medu a medoviny má spol. APIMED vo svojom sortimente kompletný sortiment včelích produktov vrátane kozmetiky. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a predaj medoviny, medu a kompletného sortimentu včelích produktov na slovenskom a zahraničnom trhu.
Viac informácií na: www.apimed.sk alebo www.ambrozia.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 578/119
919 65 Dolná Krupá

Kontakt

ID: 3644829   Dátum zverejnenia: 15.4.2019