Chemik pro organickou syntézu

APIGENEX s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:

  • VŠ chemického směru
  • Perfektní znalost organické chemie
  • Laboratorní dovednosti v laboratoři organické syntézy
  • Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • Anglický jazyk (dobrá znalost slovem i písmem)
  • Základní PC dovednosti
  • Znalost instrumentálních metod pro identifikaci org. sloučenin
  • Schopnost a nadšení pro učení se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci v atraktivním tvůrčím prostředí mladého kolektivu
  • Práci na zajímavých projektech s aplikační koncovkou
  • Možné nadstandardní finanční ohodnocení dle schopností a dohody
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, sport. benefity, společné aktivity
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3262237  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.