Logo APEKA, s.r.o.

Supervízor výroby potravín

APEKA, s.r.o.

Miesto práce
Petrovany - vysielač
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOdmeny v závislosti od výkonu práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie výrobnej línie na pridelenej zmene
• zodpovednosť za splnenie cieľov - produktivita, kvalita, prestoje a pod.

• priebežné sledovanie plánu výroby s cieľom splniť denný, mesačný, ročný plán výroby

• preveruje materiálovú pripravenosť výroby

• denná interná komunikácia vo výrobe a s ostatnými oddeleniami za účelom odstránenia problémov a zabezpečenia plynulosti chodu výroby

• kontrola a aktualizácia produktivity operátorov

• rozbeh výroby podľa plánu výroby a dostupnosti zdrojov a materiálu​
• riadenie, koordinácia a motivácia tímu
• optimalizácia využitia zdrojov a minimalizácia nákladov
• monitorovanie produktivity, nákladov a kvality
• riešenie problémov a implementácia zlepšení
• spolupráca s ostatnými oddeleniami a nadriadenými
• riadenie samostatných výrobných skupín podľa plánu výroby
• neustále zlepšovanie procesov a efektivity výroby
• sledovanie a riešenie výrobných problémov a opráv
• organizácia školení a preškolení zamestnancov
• zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov a BOZP​

​Ročný bonus na základe výsledkov.​

Možnosť podieľať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.

Práca v novom, čistom prostredí.

Vernostný príspevok po každých 5 odpracovaných rokoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

supervízor výroby

Počet rokov praxe

2

​Hľadáme skúseného a zanieteného Supervízora výroby, ktorý bude riadiť samostatné výrobné skupiny a zabezpečí efektívne fungovanie výrobného procesu.

  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie
  • Samostatnosť, flexibilita a zodpovedný prístup
  • Schopnosť motivovať zamestnancov

Spoločnosť Apeka s.r.o. bola založená v roku 2011 ako výrobná firma. Výsledkom dlhodobých skúseností v oblastli obchodu s potravinami bolo založenie obchodných značiek BONITAS a FARMLAND so snahou vytvorenia a budovania silných a zákazníkmi obľúbených značiek a prinášať kvalitnejšie a zdravšie potraviny pre zákazníkov.
K dnešnému dňu vyrábame pod týmito značkami viac ako 500 rôznych potravín. Medzi tie s najväčším objemom predaja patria strukoviny, obilniny, ryža, orechy a sušené plody. Naša spoločnosť sa zaoberá obchodovaním a výrobou potravinárskeho tovaru a zaujíma poprednú pozíciu na trhu SR a ČR v segmente BIO potravín a RACIO výživy. Všetci v našej spoločnosti sa snažíme, aby sme svojím zákazníkom poskytli presne to, čo hľadajú a s kvalitným servisom ich potreby naplnili.
www.bonitas.me
www.farmland.store

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826488  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac