Odborný zástupca/Zodpovedný farmaceut

Apatéka 1, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
po dohode
1 600 EUR/mesiacMesačné odmeny podľa dosiahnutých ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- organizácia, riadenie a kontrola hospodárenia s liekmi
- organizovanie a riadenie administratívnej a ekonomickej činnosti
- riadenie a koordinácia práce farmaceutov a farmaceutických laborantov
- plánovanie pracovných zmien v lekárni, komunikácia so zamestnancami lekárne, komunikácia a reportovanie manažmentu lekárne
- vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- spracovanie lekárskych predpisov
- poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu

- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy atď)
- preplácanie špecializačné štúdium
- príspevok na poplatok v komorách
- zvýhodnený nákup v BENU lekárňach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Word, Excel, - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Počet rokov praxe

1

Zákaznícky orientovaný prístup
Komunikačné zručnosti
Aktívny prístup

BENU Lekáreň - franchisingový podnik - lekáreň je prevádzkovaná samostatné, na vlastný účet, na základe udeleného Franchisingu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4161050  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac